piątek, 12 kwietnia

Według znanego źródła przecieków znanego jako „Majin Bu”, nadchodzące modele iPhone 16 Pro mogą być dostępne w zupełnie nowych wersjach kolorystycznych „Desert Titanium” i „Grey Titanium”.

W nowym poście na X Majin Bu informuje, że „Desert Titanium” będzie podobny do opcji w kolorze złotym oferowanej w iPhonie 14 Pro w 2022 roku, ale będzie głębszy. Z kolei „Grey Titanium” najwyraźniej będzie podobny do odcienia Space Grey oferowanego w iPhonie 6 w 2014 roku.

IPhone 15 Pro jest dostępny w wersjach z czarnego tytanu, białego tytanu, niebieskiego tytanu i naturalnego tytanu. Warto zauważyć, że nie ma iPhone’a 15 Pro ze złotym wykończeniem. Złoty był dostępny od ‌‌iPhone’a‌‌‌ 5S z 2013 roku do ‌‌iPhone’a‌‌‌ 8 z 2017 roku, a potem od ‌‌iPhone’a‌‌‌ XS z 2018 roku do ‌‌iPhone’a 14‌‌ Pro z 2022 roku. W rezultacie ponowne wprowadzenie koloru złotego w iPhonie 16 Pro wydaje się bardzo prawdopodobne.

Modele iPhone’a Pro zawsze były dostępne w momencie premiery w nie więcej niż czterech wersjach kolorystycznych, a zwykle podstawowymi opcjami był kolor czarny, biały i złoty, a także jeden bardziej wyróżniający jak zielony, błękitny czy fioletowy. Oznacza to, że choć istnieje duże prawdopodobieństwo, że czarny tytan i biały tytan zostaną kontynuowane z iPhone’a 15 Pro na iPhone’a 16 Pro, kontynuacja tytanu błękitnego i tytanu naturalnego jest daleka od pewności. Możliwe, że te opcje kolorystyczne zostaną wycofane, aby zrobić miejsce dla „Desert Titanium” i „Titanium Grey”, zwłaszcza że „Titanium Grey” wydaje się bardzo podobny do naturalnego tytanu.

To pierwsza plotka na temat opcji kolorystycznych iPhone’a 16 Pro, a Majin Bu może pochwalić się mieszanymi osiągnięciami w ujawnianiu dokładnych informacji o planach Apple. Niemniej jednak więcej informacji prawdopodobnie pojawi się w nadchodzących miesiącach, gdy zbliżymy się do premiery.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx