poniedziałek, 4 marca

YouTuber Marques Brownlee wybrał iPhone’a 15 Pro jako wyróżniające się urządzenie w kategorii najlepszego aparatu w konkursie MKBHD Smartphone Awards 2023.

Brownlee uzasadnił swój wybór przyznaniem, że chociaż na rynku są smartfony, które mogą dawać lepsze rezultaty z wykorzystaniem zoomu, to iPhone 15 Pro oferuje najbardziej solidne i wszechstronne działanie w najróżniejszych zastosowaniach oraz łatwość obsługi podczas robienia zdjęć, a nagrywane nim filmy pozostają bezkonkurencyjne.

Brownlee szczególnie docenił jakość wideo nagrywanego iPhonem 15 Pro, nazywając je najlepszym i najbardziej spójnym w różnych sytuacjach. Pochwalił także Apple za wprowadzenie kodowania koloru do swojego zestawu funkcji, a także możliwość zapisywania filmów bezpośrednio na zewnętrznym urządzeniu pamięci masowej.

W teście aparatu w smartfonie przeprowadzonym online przez MKBHD stwierdzono, że iPhone 15 Pro również robi najlepsze zdjęcia przy słabym oświetleniu. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymał Samsung Galaxy S23 Ultra za wydajność aparatu fotograficznego przy użyciu obiektywu zmiennoogniskowego.

Inny model iPhone’a wygrał również w innej kategorii. W kategorii najlepszej baterii zwycięzcą został iPhone 15 Plus, który jest oceniany nie tylko pod kątem największej pojemności, ale także ogólnego doświadczenia z baterią. iPhone 15 został wybrany ze względu na mniej energochłonny wyświetlacz 60 Hz, który pozwala urządzeniu wyprzedzić większość konkurentów.

MKBHD stwierdziło, że iPhone 15 Plus powinien być wyborem dla osób poszukujących urządzenia „bez ryzyka i rozsądnego myślenia” z doskonałą żywotnością baterii. Brownlee pochwalił także telefon Asus ROG Phone 7, który nie ma funkcji ładowania bezprzewodowego, ale ma baterię o największej pojemności (6000 mAh) ze wszystkich telefonów.

Telefonem roku został Google Pixel 8. Pomimo tego, że telefon kosztował o 100 dolarów więcej niż jego poprzednik, Brownlee pochwalił jego świetny aparat fotograficzny, znacznie lepszy wyświetlacz, kilka doskonałych funkcji oprogramowania i obietnicę siedmiu lat aktualizacji oprogramowania.

A oto wszyscy zwycięzcy MKBHD Smartphone Awards 2023:

  • Najlepszy duży telefon: Samsung Galaxy S23 Ultra
  • Najlepszy telefon kompaktowy: ASUS Zenfone 10
  • Najlepszy aparat: iPhone 15 Pro
  • Najlepsza wartość: Samsung Galaxy A54
  • Najlepsza bateria: iPhone 15 Plus
  • Nagroda za projekt: Honor Magic V2
  • Najlepszy składany telefon: OnePlus Open
  • Najlepsze ulepszenia: Nothing Phone 2
  • Fiasko roku (najgorszy telefon): Saga Solana Cryptophone
  • Telefon Roku: Google Pixel 8
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx