czwartek, 18 lipca

Według plotki udostępnionej przez brazylijską stronę Blog do iPhone, modele iPhone 15 Pro może być całkowicie pozbawiony fizycznego gniazda karty SIM.

Podczas gdy najnowsze modele iPhone’a posiadają zarówno fizyczne gniazdo kart nano-SIM i cyfrową kartę eSIM, raport twierdzi, że modele iPhone’a 15 Pro, które mają zostać wprowadzone na rynek w 2023 roku, będą posiadały dwie karty eSIM, co zapewni, że funkcja Dual-SIM dalej pozostanie dostępna. Tryb Dual-SIM umożliwia korzystanie z dwóch linii usług na jednym iPhonie, co jest przydatne przy kupowaniu planów tylko na dane podczas podróży za granicę lub przy korzystaniu z numeru prywatnego i służbowego na jednym iPhonie.

Biorąc pod uwagę, że do premiery iPhone’a 15 Pro są jeszcze dwa lata plotkę tę należy traktować z pewnym sceptycyzmem, dopóki nie zostanie potwierdzona przez inne źródła. „Blog do iPhone” również nie jest dobrze znanym źródłem plotek o Apple.

Jeśli ta plotka okaże się prawdziwa, modele iPhone 15 Pro mogą nadal mieć fizyczne gniazdo karty SIM w krajach, w których usługa eSIM nie jest dostępna.

Usunięcie gniazda karty SIM może dodatkowo poprawić wodoodporność. Podobno w przyszłości Apple wypuści iPhone’a bez portu ładowania Lightning, a brak gniazda na kartę SIM byłby kolejnym krokiem w kierunku naprawdę uproszczonej konstrukcji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx