czwartek, 22 lutego

„iPhone 14” był ósmym najczęściej wyszukiwanym w Google hasłem na całym świecie w 2022 roku, wyprzedzając inne hasła, takie jak Wordle, mistrzostwa świata, Ukraina i śmierć królowej Elżbiety II.

Informacja ta została opublikowana w corocznym podsumowaniu Google „Rok w wyszukiwarce”, pokazującym najczęściej wyszukiwane hasła w różnych kategoriach, w tym wiadomości, ludzi, filmy i inne. „‌iPhone 14‌” znalazł się na liście 10 najlepszych wyszukiwań ogólnych, a według Google Trends liczba wyszukiwań tego terminu logicznie wzrosła we wrześniu, kiedy ogłoszono nowe serie ‌iPhone 14‌ i iPhone 14 Pro.

Wśród bardziej dokładnych fraza nalazła się również „Dynamic Island” uzupełniająca „iPhone 14”, mimo że była dostępna tylko w wyższej klasy „iPhonie 14 Pro”. Inne powiązane wyszukiwania o wysokiej randze obejmowały „‌iPhone 14‌ w przedsprzedaży” i „‌iPhone 14‌ cena”.

W Polsce wśród najczęściej wyszukiwanych fraz królowały wszystkie związane z wojną na Ukrainie. Z sytuacją tą związanych jest aż 5 haseł w pierwszej dziesiątce.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx