czwartek, 25 kwietnia

Według DigiTimes, iPhone 13, który ma zostać wprowadzony na rynek jeszcze w tym roku, będzie wyposażony w ulepszony protokół WiFi 6E, oferujący użytkownikom dostęp do rozszerzonej wersji standardu WiFi 6 z dodatkową korzyścią z pasma 6 GHz.

Apple wprowadził Wi-Fi 6 z iPhone’em 11 w 2019 roku, a w porównaniu do poprzedniej struktury Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 oferuje znacznie lepszą prędkość i bezpieczeństwo. Wi-Fi 6E wprowadza minimalne zmiany w porównaniu do Wi-Fi 6, z dodatkowym pasem 6 GHz, który powoduje zwiększenie przepustowości i mniej zakłóceń dla urządzeń obsługujących Wi-Fi 6E.

DigiTimes twierdzi, że w związku z planem włączenia przez Apple tego nowszego frameworka do tegorocznego flagowego modelu, powoli stanie się on standardem dla urządzeń z systemem iOS i Android w przyszłym roku, mimo że został ogłoszony na początku zeszłego roku.

Dzisiejszy raport ponownie powtarza wcześniejsze doniesienia, że czujnik LiDAR, obecnie dostępny wyłącznie dla modeli Pro i Pro Max iPhone’a 12, również pozostanie wyłącznie w tych wariantach. Doniesienia z początku roku rzucały możliwość rozszerzenia LiDAR na wszystkie modele tegorocznej linii, jednak jest to coraz mniej prawdopodobne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx