poniedziałek, 27 maja

Analiza przeprowadzona przez Macrumors wykazuje, że iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max będą wyposażone w 6 GB pamięci RAM, podczas gdy niższe modele iPhone 12 i iPhone 12 mini mają 4 GB pamięci RAM.

Pliki plist przejrzane w Xcode dokładnie ujawniły ilość pamięci RAM w kilku generacjach iPhone’ów, a jeden z pierwszych bencharków na Geekbench dla iPhone’a 12 Pro również pokazuje 6 GB pamięci RAM dla tego urządzenia. Dla porównania iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max są wyposażone w 4 GB pamięci RAM.

Dzięki zwiększonej pamięci RAM i szybszemu chipowi A14 Bionic modele iPhone’a 12 Pro powinny mieć znacznie lepszą wydajność. Wynik testu porównawczego dla iPhone’a 12 Pro pokazuje, że chip A14 ma mniej więcej taką samą wydajność w teście jednordzeniowym co nowy iPad Air, chociaż jego wielordzeniowy wynik jest znacznie niższy. Może to być spowodowane uruchomieniem Geekbench na iPhonie wkrótce po jego skonfigurowaniu, co może spowodować tymczasowo niższe wyniki, ale będziemy musieli poczekać na dalsze wyniki testów porównawczych, aby wiedzieć to na pewno.

Zamówienia w przedsprzedaży na iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro rozpoczynają się już w piątek 16 października o 14.00 czasu polskiego. Oficjalna sprzedaż tych modeli ruszy w piątek, 23 października. Mniejszy 5,4-calowy iPhone 12 mini i większy 6,7-calowy iPhone 12 Pro Max pojawią się później. Zamówienia na nie w przedsprzedaży rozpoczną się w piątek, 6 listopada o godzinie 14:00 czasu polskiego, a sprzedaż ruszy tradycyjnie tydzień póżniej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx