sobota, 4 grudnia

Max Weinbach z YouTubowego kanału EverythingApplePro twierdzi, że aparat w nowych modelach iPhone 12 może posiadać dwie nowe funkcje.

Nowości o których mowa, to nowe tryby nagrywania wideo, które obejmują możliwość nagrywania filmów 4K przy 120 i 240 klatkach na sekundę. Uważa się, że nowe tryby pojawią się w wyższej klasie iPhone’ów 12‌ Pro i iPhone’ów 12‌ Pro Max.

Weinbach zajrzał podobno w aplikację Aparat w niedawno wydanej wersji beta iOS 14 i znalazł odniesienia do nowych trybów wideo. Źródło Weinbacha w Apple potwierdziło następnie, że Apple testuje wewnętrznie te nowe tryby aparatu dla nadchodzących iPhone’ów i że prawdopodobnie będą zarezerwowane dla wyższej klasy modeli w nadchodzącym składzie w tym roku.

Nie jest niespodzianką, że w tegorocznych iPhone’ach oczekuje się tradycyjnie dodanych ulepszeń aparatu. Plotki sugerują, że niektóre nowe modele tegorocznych iPhone’ów będą miały aparat 3D, co brzmi jak funkcja skanera LiDAR, którą Apple dodał w modelach iPad Pro 2020.

Jednak nowe tryby fotografowania 4K są prawdopodobnie związane z układem Apple A14. Obecne iPhone’y są ograniczone do 4K przy 60 klatkach na sekundę i 1080p przy 240 klatkach na sekundę.

Według analityka Ming-Chi Kuo, Apple planuje wydać jesienią cztery modele iPhone 12 z wyświetlaczami OLED, w tym jeden model 5,4 cala, dwa modele 6,1 cala i jeden model 6,7 cala. Oczekuje się, że wszystkie urządzenia będą obsługiwać 5G i mogą mieć nową konstrukcję, która zawierają płaskie, metalowe ramki, takie jak iPad Pro lub iPhone 4.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x