poniedziałek, 5 grudnia

Podczas wczorajszej konferencji Apple ujawnił, że nowy iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max mają szybsze LTE klasy Gigabit z technologią 4×4 MIMO i LAA, ale firma nie podała żadnych dalszych szczegółów. Jednak serwis zajmujący się prędkościami internetu twierdzi, że ma już konkretne liczby.

Według Speedsmart.net, iPhone 11 Pro i Pro Max oferują około 13 procent szybsze 4G LTE niż seria iPhone XS poprzedniej generacji.

Wyniki pobrano od wszystkich głównych amerykańskich sieci komórkowych i chociaż pomiędzy operatorami widać jest niewielkie różnice prędkości to T-Mobile i Verizon wydają się potwierdzać.

Biorąc pod uwagę, że nowe iPhone’y nie są jeszcze dostępne, nie jest całkowicie jasne, w jaki sposób dane zostały zebrane „od 9 sierpnia”, chociaż podobno wyniki zostały pobrane za pomocą aplikacji SpeedSmart Speed Test.

Niezależnie od tego, kolejne testy są nieuniknione, gdy nowe urządzenia znajdą się już w rękach pierwszych użytkowników 20 września. Wtedy będziemy wiedzieć na pewno, czy te wyniki w jakikolwiek sposób odzwierciedlają rzeczywiste użycie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx