piątek, 1 lipca

Prawdopodobnie dokładne specyfikacje baterii i pamięci RAM dla iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Pro Max pojawiły się w plikach przesłanych do chińskiej agencji regulacyjnej TENAA.

Apple przez lata zgłaszał do TENAA wiele produktów, zgodnie z wymogami prawnymi, a wykazy okazały się wiarygodne przy wielu okazjach. Na przykład w ubiegłym roku dokładna pojemność baterii i pamięć RAM w iPhone XS, iPhone XS Max i iPhone XR pojawiły się w bazie danych przed oficjalną sprzedażą tych urządzeń.

TENAA wymienia pojemności baterii i pamięci RAM w ofercie iPhone’a 11 w następujący sposób:

  • iPhone 11: bateria 3 110 mAh i 4 GB pamięci RAM
  • iPhone 11 Pro: bateria 3 046 mAh i 4 GB pamięci RAM
  • iPhone 11 Pro Max: bateria 3 969 mAh i 4 GB pamięci RAM

A tak wyglądało to w przypadku zeszłorocznych iPhone’ów:

  • iPhone XR: akumulator o pojemności 2942 mAh i 3 GB pamięci RAM
  • iPhone XS: bateria 2658 mAh i 4 GB pamięci RAM
  • iPhone XS Max: bateria 3,174 mAh i 4 GB pamięci RAM

Na podstawie tych danych iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max mają odpowiednio 5,7 procent, 14,5 procent i 25 procent większą pojemność baterii niż iPhone XR, iPhone XS i iPhone XS Max.

Apple twierdzi, że iPhone 11 działa nawet o godzinę dłużej niż iPhone XR, podczas gdy iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max wytrzymują odpowiednio cztery i pięć godzin dłużej niż iPhone XS i iPhone XS Max. Wiele recenzji wykazało, że urządzenia mają doskonałą żywotność baterii.

4 GB pamięci RAM w całym linii iPhone’a 11 jest również zgodne z wynikami testów porównawczych, które pojawiły się w recenzjach urządzeń. Dyskutowano, że przynajmniej niektóre konfiguracje iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Pro Max mają 6 GB pamięci RAM, ale zgłoszenia TENAA tego nie odzwierciedlają.

Apple nigdy nie ujawnia pojemności baterii ani pamięci RAM w iPhone’ach, ale rozłożenie urządzenia na części powinno potwierdzić te szczegóły w nadchodzących dniach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx