środa, 19 czerwca

Na swojej nowej stronie Front Page Tech, Jon Prosser udostępnił rendery pokazujące rzekomy wygląd iPada mini nowej generacji, który, jak twierdzi, opiera się na schematach, plikach CAD i prawdziwych zdjęciach urządzenia.

Zgodnie ze szczegółami udostępnionymi na początku tego miesiąca przez Marka Gurmana i Debby Wu z Bloomberga, Prosser twierdzi, że nowy iPad mini będzie miał węższe ramki wokół wyświetlacza i nie będzie miał przycisku Home, a Touch ID zostanie przeniesiony na przycisk zasilania, tak jak w najnowszym iPadzie Air. Raport dodaje, że nowy iPad mini przejdzie ze złącza Lightning na USB-C i będzie wyposażony w ulepszone głośniki.

Według Prossera nowy iPad mini będzie zasilany przez chip A14, będzie obsługiwał 5G i będzie kompatybilny z nowym, mniejszym Apple Pencil. Urządzenie pojawi się pod koniec roku w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i złotym.

Raport twierdzi, że nowy iPad mini będzie miał wymiary 206,3 mm x 137,8 mm x 6,1 mm, ale nie podaje rozmiaru wyświetlacza. Obecny iPad mini ma wyświetlacz o przekątnej 7,9 cala, a Bloomberg twierdzi, że nowy model może mieć wyświetlacz o przekątnej od 8,5 do 9 cali. Tylna obudowa wygląda podobnie do obecnego iPada Air, z pojedynczą kamerą i złączem Smart Connector.

Prosser ma mieszane osiągnięcia związane z plotkami o Apple. Dokładnie ujawnił, że nowy iMac będzie dostępny w różnych kolorach, ale ostatnio mylił się co do nowego MacBooka Pro, który zostanie ogłoszony na WWDC w tym tygodniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx