sobota, 18 maja

iLounge opublikował nową serię informacji udostępnionych przez swoje źródła o planach Apple dla iPada 3. Wśród nich najciekawszym stwierdzeniem jest fakt, że następna generacja iPada będzie miała znacznie lepszą wersję kamery zarówno z przodu jak i z tyłu, wnosząc do FaceTime możliwość rozmów w jakości HD przez kamerę z przodu i aparat wyższej rozdzielczości jak w iPhone’ie z tyłu.

Źródło iLounge potwierdza również wcześniejsze doniesienia o następnej generacji iPada, czyli że będzie ona nieco grubsza niż iPad 2 przy zachowaniu tej samej zewnętrznej obudowy.

  1. Obie kamery zostaną poprawione. Z przodu zobaczymy HD, z tyłu mmiminum to co w iPhone’ie 4/4S.
  2. Obudowa następnego iPada będzie, jak wcześniej informowaliśmy, trochę grubsza, aby pomieścić nowe części –  trochę = ok. 1mm
  3. Zmienią się mimalnie zaokrąglenia obudowy, aby pomieścić dodatkową grubość, ale nie drastycznie. Bardziej w kierunku iPad 2 Pro, a nie całkowitej zmiany wyglądu.

Źródła iLounge potwierdzają również, że Apple dalej będzie oferować iPada 2 obok iPada 3, a cena wersji 2 spadnie w celu stawienia czoła rosnącej konkurencji ze strony tańszych konkurentów, takich jak Kindle Fire firmy Amazon.

Wreszcie, mówi się również że premiara iPada 3 może nastąpić w marcu, podobnie jak jego poprzedniej wersji w ubiegłym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx