sobota, 15 czerwca

ios 7

Liczba urządzeń z aktywnym systemem iOS 7 wciąż rośnie, nawet wraz ze zbliżającym się wydaniem iOS 8. Według najnowszych liczb zamieszczonych na stronie wsparcia deweloperów App Store firmy Apple, na dzień dzisiejszy 90% procent urządzeń podłączonych do App Store działa na systemie iOS 7.

To kolejny przełom w adaptacji nowego systemu, który taki udział uzyskał przez 10 miesięcy od premiery nowej wersji systemu operacyjnego i stanowi 3% wzrost wzrost w stosunku do tych liczb z kwietnia.

Wraz z coraz szerszym zastosowaniem iOS 7, spadł nieznacznie udział urządzeń z systemem iOS 6, a w porównaniu z kwietniem udział ten zmienił się z 11 do 9 procent. Wcześniejsze wersje systemów operacyjnych nadal działają na zaledwie dwóch procentach urządzeń.

Mobilne systemy operacyjne Apple tradycyjnie notują szybką adopcję ze względu na łatwą aktualizację over-the-air, a zaledwie trzy miesiące po premierze iOS 7 był już na 74 procentach urządzeń. iOS 8, który pojawi się tej jesieni, z pewnością zanotuje podobne, szybkie tempo zastosowania, wyprzedzając iOS 7 w ciągu kilku tygodni.

iOS 8 zawiera szereg nowych funkcji, które będą bardzo atrakcyjne dla konsumentów, w tym interaktywnych centrum powiadomień, wsparcie klawiatur zewnętrznych i kilka nowych funkcji, które pozwalają na zachowanie ciągłości pracy i łatwiejszą integrację pomiędzy urządzeniami z systemem iOS i Mac.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx