czwartek, 18 lipca

iOS 7.1

Bardzo oczekiwana aktualizacja oprogramowania iOS 7.1 może zostać wypuszczona już „lada dzień” twierdzi dobrze poinformowany bloger John Gruber z Daring Fireball.

Gruber opiera swoje przypuszczenia w oparciu o informacje którą usłyszał, że iOS 7.1 będzie wymagany do obsługi dedykowanej aplikacji strumieniującej pierwszą amerykańską edycję iTunes Festival podczas tegorocznego SXSW.

Pierwszy iTunes Festiwal w USA rozpoczyna się dokładnie za tydzień wraz z SXSW w Austin. Apple będzie strumieniowo przekazywał występy na urządzeniach z systemem iOS za pomocą dedykowanej aplikacji, ale słyszałem, że aplikacja wymaga iOS 7.1 (co wyjaśnia, dlaczego aplikacja nie jest jeszcze dostępna). Oznacza to, że iOS 7.1 musi pojawić się lada dzień.

iOS 7.1 jest w fazie testów od listopada ubiegłego roku i została już wydana w wielu wersjach beta dla deweloperów, a ta ostatnia została wydana 4 lutego. Publiczne wydanie w najbliższym tygodniu byłoby zgodne z pierwotną datą wydania jej w marcu. Apple nie wydał jednak jeszcze swojej wersji iOS 7.1 Golden Master, która jest zawsze ostatnia przed oficjalnym wydaniem, co rzuca delikatny cień wątpliwości na publiczną premierę iOS 7.1 w ciągu najbliższych siedmiu dni. Poczekamy, zobaczymy.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx