sobota, 20 kwietnia

Liczba instalacji iOS 15 zbliża się już do 60% wszystkich urządzeń z systemem iOS, dokładnie 80 dni po jego oficjalnej premierze we wrześniu 2021 roku. Dane te pochodzą z zewnętrznej firmy badawczej Mixpanel.

W czwartek Mixpanel, zewnętrzna firma zajmująca się analizą danych, poinformowała, że około 58% wszystkich urządzeń z systemem iOS działa na systemie iOS 15, w porównaniu do około 36% urządzeń z systemem iOS 14. Mixpanel wcześniej wskazywał, że wdrażanie systemu iOS 15 było wolniejsze niż w przypadku wersji iOS 14 jesienią ubiegłego roku.

liczba instalacji iOS 15

Apple publikuje swoje poziomy adopcji iOS, ale nie zrobił tego jeszcze iOS 15. Ostatnie publicznie ogłoszone dane ukazały 3 czerwca 2021 roku i pokazują, że 85% wszystkich urządzeń działa na systemie iOS 14. Wszystkie urządzenia zgodne z systemem iOS 14 pozostają zgodne z aktualizacją do wersji iOS 15. Jednak klienci systemu iOS 14 nadal mogą otrzymywać krytyczne aktualizacje zabezpieczeń bez aktualizacji do najnowszej głównej wersji systemu iOS.

W porównaniu do iOS 14, iOS 15 nie był rewolucyjną aktualizacją, koncentrując się na zapewnieniu użytkownikom większej kontroli nad powiadomieniami i aktualizacjami aplikacji na iOS, takich jak Safari.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx