wtorek, 27 lutego

Błąd w iOS 15 uniemożliwia niektórym właścicielom AirPods Pro korzystanie z Siri do kontrolowania funkcji aktywnej redukcji szumów i trybu kontaktu, ale wydaje się, że został on naprawiony w wersji beta iOS 15.1.

Jak wspomniano na Reddit, niektórzy użytkownicy, prosząc Siri o wyłączenie aktywnej redukcji szumów lub aktywację trybu kontaktu w AirPods Pro podłączonych do iPhone’a z systemem iOS 15, otrzymują od Siri wiadomość „Przepraszam, nie mogę tego zrobić”. Według jednego z użytkowników Reddit funkcja działa w systemie beta iOS 15.1, który został udostępniony publicznym testerom beta w środę.

Właściciele AirPods Pro z systemem iOS 15 będą musieli korzystać z ręcznych elementów sterujących AirPods Pro dostępnych w Centrum sterowania, aby zarządzać trybem kontaktu i aktywną redukcją szumów. Mogą również zaktualizować system do wersji beta iOS 15.1, który jest dostępny jako publiczna wersja beta.

Nie ma jeszcze informacji, kiedy iOS 15.1 zostanie wydany publicznie, ale to na pewno nie wcześniej niż za kilka tygodni, ponieważ otrzymaliśmy dopiero pierwszą wersję beta. Aktualizacja przywraca również funkcję FaceTime SharePlay, która została opóźniona w stosunku do pierwszej wersji iOS 15.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx