wtorek, 4 października

W iOS 13 i iPadOS Apple dodał nowy sposób usuwania aplikacji z urządzenia bezpośrednio ze sklepu App Store.

Podczas aktualizowania aplikacji w telefonie lub przeglądania ostatnio zaktualizowanych aplikacji możesz przesunąć palcem w lewo dowolną aplikację na liście, aby wyświetlić opcję „Usuń”.

Wybranie opcji „Usuń” spowoduje wyświetlenie standardowego interfejsu usuwania aplikacji, w którym można potwierdzić usunięcie aplikacji lub wybrać opcję anulowania.

Opcja usuwania aplikacji bezpośrednio z App Store to wygodny sposób na pozbycie się niechcianych aplikacji, gdy tylko je zobaczysz, bez konieczności wychodzenia z App Store, polowania na ikonę aplikacji i usunięcie jej w taki sposób, w jaki było to konieczne w poprzednich wersjach iOS.

Apple przeniósł interfejs aktualizacji aplikacji w iOS 13, aby zrobić miejsce na Apple Arcade. Nowa karta Apple Arcade zastępuje wcześniejszą kartę Uaktualnień, aby zapewnić łatwy dostęp do nadchodzącej usługi gier. W iOS 13 dostęp do aktualizacji aplikacji można uzyskać, stukając zdjęcie profilowe w górnej części App Store i przewijając w dół do sekcji Oczekujące aktualizacje, która zawiera również listę ostatnich aktualizacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx