wtorek, 7 lutego

Miesiąc po oficjalnym publicznym wydaniu iOS 11 został zainstalowany na 54,49 procentach urządzeń, wynika z danych zgromadzonych przez firmę analityczną Mixpanel.

iOS 11 został wypuszczony 19 września i choć jego tempo instalacji było początkowo dość powolne w porównaniu z tempem instalacji iOS 10, to aktualnie tempo to wzrosło. W ciągu pierwszego tygodnia iOS 11 został zainstalowany na 25 procentach urządzeń, a po dwóch tygodniach liczba instalacji wzrosła do 38,5 procenta urządzeń.

Po trzech tygodniach wdrożenie iOS 11 osiągnęło 47 procent, z powodzeniem wyprzedzając iOS 10, a różnica między tymi dwoma systemami operacyjnymi nadal wzrastała. Z iOS 11 na prawie 55 procentach urządzeń, iOS 10 pozostaje obecnie zainstalowany na tylko 39,17 procentach urządzeń. 6.34 procent urządzeń nadal działa na starszej wersji iOS.

Firma Apple wydała dotychczas trzy nieznaczne aktualizacje iOS 11, aby rozwiązać problemy wykryte po wypuszczeniu nowego systemu operacyjnego. Ostatnia aktualizacja, iOS 11.0.3, rozwiązała problem z haptycznymi informacjami zwrotnymi i nie reagujących wyświetlaczach w iPhone’ie 6S, natomiast iOS 11.0.2 rozwiązuje irytujący problem, który powodował trzaski podczas rozmowy przez telefon iPhone 8 i 8 Plus.

Znaczne zwiększenie instalacji iOS 11 nastąpi najprawdopodobniej po wydaniu iOS 11.1. Główniejsza aktualizacja często zachęca ludzi do aktualizacji. Nie zapowiedziano jednak jeszcze kiedy iOS 11.1 będzie udostępniony publicznie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx