wtorek, 23 lipca

Począwszy od wersji iOS 11.2, iPhone 8, iPhone 8 Plus i iPhone X mogą być szybciej ładowane 7,5 watowymi ładowarkami przy użyciu zgodnych z Qi bezprzewodowych akcesoriów do ładowania.

Obecnie, w systememie iOS 11.1.1 te trzy urządzenia pobierają 5 watów za pomocą bezprzewodowych ładowarek Qi, ale Apple obiecał, że większe prędkości ładowania będą dostępne w przyszłych aktualizacjach. Wygląda na to, że aktualizacja iOS 11.2 właśnie to wprowadza.

Pierwsze testy sprawdzające nową, szybszą opcje ładowania potwierdzają, że korzystając z ładowarki indukcyjnej Belkin z obsługą prędkości ładowania do 7,5 W sprzedawaną przez Apple, iPhone X został naładowany od 46 do 66 procent w ciągu trzydziestu minut. Ten sam iPhone ładuje się od 46 procent do 60 procent w ciągu 30 minut, gdy używa bezprzewodowego urządzenia ładującego nie oferującego prędkości ładowania 7.5 W.

Zarówno Mophie Wireless Charging Base, jak i Belkin Boost Up Wireless Charging Pad, które są dostępne w sklepie internetowym Apple, zapewniają szybsze bezprzewodowe ładowanie o prędkości 7,5 W.

Kilka innych bezprzewodowych akcesoriów do ładowania Qi od innych producentów również obsługuje wyższe prędkości, ale wciąż istnieją akcesoria, które tej opcji nie posiadają. Wybierając więc bezprzewodową ładowarkę do swojego nowego iPhone’a warto zwrócić uwagę na moc 7,5 przed dokonaniem zakupu.

iOS 11.2 jest obecnie ograniczony dla deweloperów i publicznych beta testerów, ale ponieważ jest to już trzecia wersja beta, jego publiczne wydanie może pojawić się w ciągu kilku tygodni lub miesiąca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx