sobota, 20 kwietnia

Wydaje się, że w dzisiejszych czasach każdy próbuje zbudować coś z Instagramem. Widzieliśmy już aparat wzorowany na ikonie aplikacji, etui ze zdjęciami Instagramu czy nawet koncepcja okularów Instagramu. Ten nowy gadżet nazwany Instacube wydaje się jednak dość ciekawy. 

Instacube jest w zasadzie rodzajem cyfrowej ramki, która swój okres świetności miała kilka lat temu. Tyle że ta łączy się z Instagramem i pozwala przeglądać zdjęcia z dowolnego kanału Instagramu lub przestrzegać zdjęcia po tagach. Można ustawić ją w salonie i podłączyć do własnego kanału aplikacji, aby pokazać wszystkim swoich gościom nasze fotograficzne zdolności. Instacube ma dotykowy ekran, dzięki czemu możemy przesuwać zdjęcia lub skorzystać z dotykowych przycisków na górnej części urządzenia.

Projekt na stronie Kickstarter uzyskał już połowę z 250 000 dolarów, które potrzebuje do sfinansowania. Pozostały jednak jeszcze 4 tygodnie, więc wygląda na to, że trafi do realizacji. Jeśli chcecie być posiadaczem jednej z takich ramek zasilcie konto projektu kwotą 99 dolarów. Trzeba będzie na nią jednak trochę poczekać, ponieważ przewidywana data dostawy to marzec 2013 roku.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx