sobota, 13 lipca

Apple zamierza opisywać nowe funkcje i zmiany dostarczane w aktualizacjach oprogramowania słuchawek AirPods w dokumencie pomocy technicznej na swojej stronie internetowej.

W trzeciej publicznej wersji beta systemu iOS 16 wejście do Ustawienia → Ogólne → To Urządzenie → AirPods i dotknięcie Wersja oprogramowania prowadzi do nowej strony z informacją, że szczegóły oprogramowania układowego AirPods są dostępne na stronie support.apple.com wraz z łączem do dokumentu pomocy technicznej, który prawdopodobnie zostanie opublikowany przed publicznym wydaniem iOS 16 we wrześniu.

iOS-16-beta-5-AirPods-wersja-oprogramowania

Nowy dokument wsparcia dla AirPods będzie prawdopodobnie podobny do tego, który Apple opublikował na początku tego roku dla aktualizacji oprogramowania układowego AirTag.

Jak zauważono na Reddit, nowa strona wersji oprogramowania wyświetla wersję oprogramowania zarówno dla AirPods, jak i etui ładującego. Najnowsza wersja oprogramowania sprzętowego dla AirPods została wydana w maju i jest wymieniona jako „4E71” w aplikacji Ustawienia. Nadal nie ma ręcznego sposobu aktualizacji oprogramowania układowego w AirPods, a aktualizacje są instalowane automatycznie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx