piątek, 12 kwietnia

Jabra, lider na rynku osobistych i biurowych rozwiązań audio, prezentuje najnowszą pozycję z oferty słuchawek truewireless – Jabra Elite 5.

Te wszechstronne, douszne słuchawki są przeznaczone dla osób, które potrzebują odbierać połączenia w różnych miejscach i lubią korzystać z multimediów w czasie wolnym. Dzięki nim można po intensywnym dniu dać się wciągnąć rozrywce lub łatwo skontaktować się ze znajomymi i rodziną w podróży za jednym naciśnięciem przycisku.

Zastosowana w Jabra Elite 5 nowa hybrydowa aktywna redukcja hałasów (ANC), oparta na chipsecie BluetoothQualcomm QCC3050, pomaga całkowicie skoncentrować się na wykonywanym zadaniu. Hybrydowe ANC wykorzystuje mikrofony sprzężenia zwrotnego po wewnętrznej stronie ucha oraz  mikrofony sprzężenia zwrotnego na zewnątrz ucha. W związku z tym działanie ANC mniej zależy od położenia słuchawek w uchu, a redukcja hałasu jest bardziej niezawodna w szerszym zakresie częstotliwości.

Jabra Elite 5 Titanium Black

Słuchawki Jabra Elite 5 umożliwiają też użytkownikom niezawodne i pewne odbieranie połączeń, dzięki technologii 6-mikrofonowej obejmującej stale aktywne mikrofony zewnętrzne, a także wewnętrzne, które wspomagają głos przy wietrznej pogodzie. Słuchawki emitują znakomity dźwięk z 6-milimetrowych głośników przy użyciu kodeków SBC, AAC i Qualcomm® aptX™ Audio. Dzięki współpracy Jabra ze Spotify użytkownicy mogą też korzystać z funkcji Spotify Tap Playback.

Elite 5 to doskonały wybór dla osób poszukujących słuchawek o eleganckiej i wygodnej w przenoszeniu konstrukcji. Mają kompaktowe rozmiary i umożliwiają dyskretne, wygodne dopasowanie. Wyróżniają się nie tylko modnym wyglądem, ale też bezproblemową obsługą — łatwo się łączą z urządzeniami oraz aplikacjami, upraszczając pracę i rozrywkę w dowolnym miejscu. Wygodnej łączności sprzyjają technologie Bluetooth Multipoint, Google Fast Pair* i Microsoft Swift Pair* oraz Asystent Google** i wbudowana Alexa aktywowani za pomocą głosu.

Jabra Elite 5 Titanium Black

Z tych słuchawek można korzystać komfortowo przez cały dzień. Oferują one 7-godzinny czas działania z włączoną funkcją ANC, a z etui ładującym energii wystarczy na 28 godzin. Na tym jednak nie koniec zalet Elite 5 — oferują one także regulowany korektor dźwięku oraz wytrzymałość klasy IP55, dlatego sprawdzają się doskonale zarówno w deszczu, jak i w słońcu.

Calum MacDougall, SVP w Jabra, powiedział: „Tempo współczesnego życia skraca czas skupienia uwagi, a jednocześnie sprzyja jej rozpraszaniu, dlatego coraz trudniej jest się skoncentrować na tym, co ważne. W Jabra rozumiemy tę potrzebę, dlatego skonstruowaliśmy słuchawki Jabra Elite 5, dzięki którym można naprawdę skupić się i rozmawiać, zachowując klarowność umysłu. Ten wszechstronny produkt jest doskonały dla wszystkich osób, które chcą bez przeszkód rozkoszować się muzyką oraz łączyć się i rozmawiać z innymi”.

Jabra Elite 5 — najważniejsze funkcje i dane techniczne:

  • Hybrydowa aktywna redukcja hałasów oparta na chipsecie Bluetooth Qualcomm QCC3050 blokuje więcej dźwięków w tle
  • Technologia wykorzystująca 6 mikrofonów do prowadzenia rozmów z redukcją szumu wiatru
  • Potężne, 6-milimetrowe głośniki odtwarzające intensywny dźwięk, którego realizm podnosi tętno i budzi dreszcz emocji
  • Regulowany korektor dźwięku i Spotify Tap Playback
  • Do 7 godzin ciągłego odtwarzania z włączoną aktywną redukcją hałasu i do 28 godzin działania przy użyciu etui ładującego
  • Qualcomm® aptX™ Audio
  • Asystent Google Assistant** i wbudowana Alexa oferujące pomoc przy użyciu poleceń głosowych
  • Łatwe parowanie z urządzeniami przy użyciu Google Fast Pair* i Microsoft Swift Pair*
  • Bluetooth Multipoint do łączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie
  • Odporność na kurz i wodę ze stopniem ochrony IP55

Ceny i dostępność słuchawek Elite 5

Słuchawki Jabra Elite 5 są dostępne w sprzedaży w wybranych sieciach handlowych w rekomendowanej cenie producenta 699 PLN.

Więcej informacji o słuchawkach Jabra Elite 5 można uzyskać pod adresem www.jabra.pl/elite

* Funkcja Google Fast Pair kompatybilna z systemem Android 6.0 lub nowszym. Funkcja Microsoft Swift Pair jest kompatybilna z systemem Windows 10 lub nowszym.

** Tylko w systemie Android.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx