czwartek, 11 kwietnia

Najnowsza reklama iPhone’a 15 od Apple skupia się na pamięci urządzenia, podkreślając aż 128 GB dostępnej przestrzeni dyskowej w modelu podstawowym.

W reklamie widzimy mężczyznę przeglądającego swoje zdjęcia, a każde zdjęcie w telefonie zaczyna śpiewać piosenkę „Don’t Let Go” Terrace Martina, Mr. Talkboxa i PJ Mortona. W końcu mężczyzna decyduje się nie usuwać swoich zdjęć. Reklama kończy się sloganem „Dużo pamięci na mnóstwo zdjęć”.

Pamięć to ważna kwestia dla użytkowników smartfonów, a Apple zdaje się to doskonale rozumieć. Podczas gdy standardowe modele iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro zaczynają się od 128 GB pamięci, Apple oferuje również większe opcje 256 GB i 512 GB, a dla iPhone’a 15 Pro dostępna jest dodatkowo wersja 1 TB. Topowe modele iPhone 15 Pro Max startują z dwukrotnie większą pamięcią, czyli 256 GB, a opcjonalnie można ją zwiększyć do 512 GB i 1 TB.

Dzięki tej różnorodności opcji każdy użytkownik może wybrać model iPhone’a 15 idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym fotografem, który robi mnóstwo zdjęć, czy po prostu chcesz mieć wystarczająco miejsca na aplikacje, muzykę i filmy, iPhone 15 ma dla Ciebie odpowiednią opcję.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx