piątek, 19 kwietnia

Honor ogłosił wprowadzenie swoich nowych słuchawek Earbuds 3 Pro, które są wyposażone w zintegrowaną technologię monitorowania temperatury ciała, funkcję, która podobno również była testowana przez Apple w prototypach AirPods.

Zainteresowanie rynku wbudowaniem funkcji pomiaru temperatury do słuchawek dousznych jest dyskutowane już od jakiegoś czasu, ponieważ może to być przydatne do śledzenia płodności, śledzenia snu, a w przyszłości może również wykrywać gorączkę użytkownika.

Honor-Earbuds-3-Pro

Słuchawki Honor wycenione w Stanach Zjednoczonych na 199 dolarów zawierają czujnik temperatury, który łączy się z algorytmem temperatury AI i może wykonać pomiar, który ma około 80% szans na osiągnięcie błędu ± 0,3 stopnia Celsjusza lub mniej, według firmy.

Pomiar można rozpocząć poprzez trzykrotne stuknięcie w słuchawkę, ale jest również dostępna funkcja pomiaru ciągłego. Słuchawki douszne 3 Pro są również wyposażone w „alert o nieprawidłowej temperaturze”, chociaż materiały marketingowe Honor podkreślają, że nie są one przeznaczone do celów medycznych i nadal muszą przejść przez organy regulacyjne.

Honor zaprezentował swoje słuchawki Earbuds 3 Pro podczas targów MWC 2022 równolegle z nową serią smartfonów Magic 4. Warianty „Pro” tych telefonów można szybko ładować bezprzewodowo z mocą 100 W, dzięki czemu telefony można naładować do 50% w zaledwie 15 minut. Chińska firma powiedziała, że ma nadzieję, że wypuszci swoje nowe produkty na całym świecie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx