wtorek, 16 sierpnia

Chińskie konto Weibo o nazwie „Kang” opublikowało dziś rano rzekomo dokładne informacje o każdym z produktów, jaki zostanie ogłoszony na nadchodzącej konferencji Apple 13 października, w tym o możliwym mniejszym głośniku HomePod.

Zdjęcie oryginalnego posta w języku chińskim zostało opublikowane na Twitterze przez znane konto Ice Universe, który dostarczyło w przeszłości dokładne informacje na temat niewydanych produktów Apple.

Według przecieku, oficjalna nazwa głośnika to ‌HomePod‌ Mini, a będzie on wyceniony na 99 dolarów. Jak dowiadujemy się z podanych informacji będzie on miał rozmiar głośnika ma 8,4 cm wysokości (wysokość oryginalnego HomePoda to nieco powyżej 17 cm) i jest rzekomo zasilany przez procesor S5, który jest używany w Apple Watch Series 5 i Apple Watch SE.

‌HomePod‌ Mini ma trafić do sprzedaży w dniach 16-17 listopada. Mark Gurman z Bloomberga zasugerował, że nowy głośnik może zawierać dwa głośniki wysokotonowe zamiast siedmiu z obecnego modelu, aby obniżyć koszty.

Dzisiejszy wyciek zawiera również omówienie nadchodzącej serii akcesoriów do ładowania bezprzewodowego „MagSafe”, a także rzekomych szczegółów na temat pełnej oferty iPhone’a 12, która ma zostać ogłoszona w przyszłym tygodniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx