wtorek, 26 września

W najnowszym wydaniu biuletynu Power On dla Bloomberga Mark Gurman zapowiedział kolejne możliwe komputery Mac z chipem M2, w tym nowe modele Mac mini z układami M2 i M2 Pro, nowe 14-calowe i 16-calowe modele MacBook Pro z chipami M2 Pro i M2 Max i nowy komputer modułowy Mac Pro z chipami M2 Ultra i M2 Extreme.

Po całej serii komputerów Mac z M2 Gurman powiedział, że pojawi się pierwsza seria komputerów Mac z chipami M3 a w niej zaktualizowany 13-calowy MacBook Air, zupełnie nowy 15-calowy MacBook Air, nowy iMac i potencjalnie nowy 12-calowy notebook, który jest „ wciąż na wczesnym etapie rozwoju.”

Gurman powiedział, że Apple opracowuje kilka dodatkowych urządzeń, które mogą zostać wypuszczone jeszcze w tym roku i później, w tym nowy Apple TV z chipem A14 i zwiększoną pamięcią RAM o 4 GB, nowy HomePod z tym samym chipem S8, który pojawi się w Apple Watch Series 8, zestaw AR/VR, który może mieć układ M2 i 16 GB pamięci RAM, modele iPada Pro z chipem M2, nowego, podstawowego iPada z układem A14 i portem USB-C, nowe AirPods Pro i nie tylko.

Gurman powiedział, że nowy HomePod będzie bliższy pierwszej generacji pod względem rozmiaru i będzie wyposażony w wyświetlacz na górze głośnika.

Jeśli chodzi o chip S8 dla Apple Watch Series 8 i nowego HomePoda, Gurman informuje, że jego źródła poinformowały go, że będzie miał taką samą specyfikację jak chipy S7 i S6 w poprzednich modelach. Gurman powiedział, że chip S8 może być również użyty w następnej generacji Apple Watch SE.

Gurman powtórzył również, że spodziewa się, że Apple wyda w ciągu najbliższych dwóch lat większego iPada z wyświetlaczem od 14 do 15 cali.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx