wtorek, 23 kwietnia

Jak informuje 52Audio, AirPods Pro nowej generacji mogą posiadać sporą listę nowych funkcji, w tym wykrywanie tętna, możliwość działania jako aparat słuchowy i port USB-C do ładowania.

Witryna twierdzi, że otrzymała nowe informacje na temat „AirPods Pro 2” i wykorzystała te informacje, aby zaprezentować rendery tego, jak mogą wyglądać nowe słuchawki douszne. Jeśli chodzi o design, nadal istnieje trzonek, w przeciwieństwie do niektórych plotek o wyglądzie bez trzonka, a ogólnie AirPods Pro 2 wyglądają bardzo podobnie do AirPods Pro i AirPods 3.

airpods-pro-2-2

Chociaż AirPods Pro 2 wyglądają podobnie do AirPods Pro, 52Audio twierdzi, że będą posiadać długą listę nowych funkcji. Niektóre z tych plotek słyszeliśmy już wcześniej, ale dzisiejszy raport zawiera nieco więcej szczegółów.

  • Zaktualizowany chip H1 — zaktualizowany chip H1 ma być wyposażony w ulepszony system SiP i samodostosowującą się funkcję redukcji szumów. Obejmie to również lepszą wydajność i poprawione zużycie energii.
  • Znajdź — oczekuje się, że AirPods Pro 2 będą obsługiwać funkcję Znajdź, umożliwiając ich zlokalizowanie za pomocą aplikacji „Znajdź”. Wcześniejsze plotki informowały, że na obudowie będzie głośnik, który pozwoli im odtwarzać dźwięk, gdy zostaną zgubione.
  • Wykrywanie tętna – wcześniejsze pogłoski mówiły o nowych czujnikach zdrowia jakie mają się pojawić w AirPods Pro, a 52Audio twierdzi, że będą w stanie wykryć tętno z wnętrza ucha.
  • Wykrywanie temperatury — czujnik tętna może również obsługiwać wykrywanie temperatury, choć 52Audio mówi, że nie może tego potwierdzić.
  • Poprawa dźwięku – AirPods Pro 2 najwyraźniej podzielą akustykę z AirPods 3 oferując „połączenie niestandardowych jednostek napędowych o wysokiej amplitudzie i wzmacniaczy o wysokim zakresie dynamiki”. Włączone zostanie samodostosowująca się korekcja, dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem głowy i udostępnianie dźwięku.
  • USB-C – zamiast Lightning, AirPods Pro 2 mogą posiadać port ładowania USB-C.
  • Możliwości aparatu słuchowego — 52Audio twierdzi, że AirPods Pro 2 będą służyć jako aparat słuchowy. Dźwięk można najwyraźniej „zbierać przez etui ładujące i przesyłać do słuchawek w celu poprawy dźwięku i odtwarzania”, aby pomóc osobom z ubytkiem słuchu lepiej słyszeć dźwięk w otoczeniu. Witryna uważa, że to, co wcześniej opisano jako uchwyt na smycz z boku AirPods Pro 2, jest w rzeczywistości rodzajem funkcji aparatu słuchowego, co brzmi jednak wątpliwie.

O większości funkcji mówiło się już w przeszłości, choć funkcjonalność aparatu słuchowego jest całkowicie nowa. Słyszeliśmy również mieszane plotki na temat wyglądu AirPods Pro 2, ale informacje utrwalają się wokół wyglądu AirPods 3 i AirPods Pro, które nadal mają trzonek.

airpods-pro-2-3

 

52Audio w przeszłości dostarczało dość dokładnych informacji o nadchodzących produktach audio Apple, ale strona podzieliła się również pewnymi wątpliwymi plotkami, więc ma też nie trafione przecieki. Choć większkość funkcji brzmi całkiem realnie to należy się do nich odnieść z pewnym dystansem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx