niedziela, 19 maja

Asphalt 9: Legends, gra, która została przeniesiona na komputer Mac przy użyciu narzędzi Mac Catalyst firmy Apple, jest teraz dostępna do pobrania w Mac App Store.

Aplikacja była jednym z tytułów promowanych przez Apple podczas prezentacji na WWDC systemu macOS Catalina i Mac Catalyst w czerwcu ubiegłego roku, ale aplikacja nie pojawiła się zgodnie z oczekiwaniami zaraz po premierze macOS Catalina.

W tym czasie Gameloft poinformował, że Asphalt 9: Legends zostanie nieco opóźniony w celu dopracowania gry, a po kilku miesiącach oczekiwania gra w końcu się pojawiła.

Ponieważ jest to aplikacja Mac Catalyst, gracze, którzy mają już grę Asphalt 9: Legends na iPadzie lub iPhonie, mogą grać na komputerze Mac i przełączać się między urządzeniami podczas gry dzięki zapisom międzyplatformowym.

Gra wspiera logowanie się z Apple w celu utworzenia konta (wymagane do przesyłania między urządzeniami), a zawartość jest taka sama jak zawartość Asphalt 9: Legends na urządzenia z systemem iOS.

Według Gameloft, Asphalt 9: Legends będzie miał parytet zawartości na kolejnych urządzeniach, więc aplikacje na Maca i iOS będą aktualizowane jednocześnie.

Asphalt 9: Legends można pobrać z Mac App Store za darmo, chociaż gra posiada zakupy w aplikacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx