piątek, 19 kwietnia

Google wypuścił nową reklamę swojego najnowszego telefonu Pixela 5a, która ma parodiować niektóre filmy wprowadzające produkty, którymi niektóre nowe funkcje iPhone’a podkreślał były szef projektantów Apple, Jony Ive.

W reklamie Google poświęca pełne dwie minuty na opisanie projektu gniazda słuchawkowego Pixela 5a w specyficzny, bardzo dokładny sposób. Jak zauważył CNET, w reklamie są nawet dwa momenty, w których użyta została brytyjska wymowa słowa aluminium – taka jaką używał Ive.

Choć Jony Ive nie jest już szefem designu Apple i nie robi filmów o produktach Apple, nie jest jasne, dlaczego Google właśnie teraz zdecydowało się na nagranie filmu parodiującego go, dwa lata po tym, jak odszedł z firmy. Film promujący gniazdo słuchawkowe jest również niezwykłym wyborem, ponieważ zapał do tego komponentu już w sumie upadł, a wiele zaawansowanych smartfonów go wyeliminowało, w tym flagowe modele Pixela firmy Google.

Pixel 5a trafił już do sprzedaży. Oprócz gniazda słuchawkowego ma 6,3-calowy wyświetlacz z wycięciem na kamerę, wodoodporność IP67, łączność 5G i układ Qualcomm Snapdragon 765G.

Google Pixel 5a konkuruje obecnie z iPhone’em 12 mini i iPhone’em SE, ale Apple planuje wydać ulepszoną wersję 5G iPhone’a SE na 2022 rok.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx