piątek, 12 kwietnia

Google zapowiedział dodanie zaktualizowanych funkcji generatywnej sztucznej inteligencji do swojej funkcji wyszukiwania, aby pomóc użytkownikom „lepiej uczyć się i rozumieć informacje” w Internecie.

W aplikacji Google dostępna jest teraz opcja beta podsumowania długiego artykułu. Funkcja podsumowania jest w stanie zapewnić „kluczowe punkty” ze strony internetowej wraz z sekcją „Eksploruj na stronie” z pytaniami i odpowiedziami pobranymi z treści.

Google twierdzi, że nowa funkcja „SGE podczas przeglądania” ma pomóc ludziom „głębiej zaangażować się” w długie treści od twórców. Pokazuje kluczowe punkty artykułów dostępnych bezpłatnie w Internecie i nie podsumowuje artykułów, które są płatne.

Obecnie nowa funkcja sztucznej inteligencji jest dostępna w aplikacji Google na urządzenia z systemem iOS i Android, a Google planuje rozszerzyć ją na komputer stacjonarny za pośrednictwem przeglądarki Chrome „w nadchodzących dniach”.

W niedalekiej przyszłości Google planuje również dodać ulepszenia do odpowiedzi generowanych przez AI, które pozwolą użytkownikom najeżdżać kursorem na słowa, aby wyświetlić podgląd definicji i zobaczyć powiązane diagramy lub zdjęcia na dany temat.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx