sobota, 24 lutego

W nowym poście na blogu zatytułowanym „Przynieś to, co najlepsze z Google do swojego iPhone’a”, Google stara się przekonać nowych użytkowników iPhone’a 13 do przekształcenia ekranu głównego urządzenia tak, aby wyglądał jak Android.

Wpis na blogu, napisany przez dyrektora Google ds. platformy iOS, zawiera zrzuty ekranu głównego ekranu iPhone’a 13 wypełnionego aplikacjami i widżetami Google. Post sugeruje, że klienci powinni rozważyć zastąpienie niektórych domyślnych aplikacji Apple na iOS takich jak Zdjęcia, Safari, Kalendarz, Przypomnienia, a nawet Telefon, odpowiednikami tych aplikacji Google, w tym Google ‌Zdjęcia‌, Google Chrome, Kalendarz Google, Zadania Google i Google Voice.

Google wciąż zachęca klientów do korzystania z szerokiej gamy widżetów oferowanych przez swoje aplikacje na iOS. Google twierdzi, że jeśli odpowiednie widżety Google zostaną umieszczone na ekranie głównym, użytkownicy „nigdy nie będą musieli wychodzić” ze swoich ekranów głównych, aby nadrobić zaległości.

Post na blogu sugeruje również, aby użytkownicy używali „inteligentnych stosów” do układania różnych widżetów Google jeden na drugim, co pozwala iOS określić, który widżet jest najbardziej odpowiedni do wyświetlenia w dowolnym momencie.

Wreszcie, Google zaleca użytkownikom zastąpienie Safari przez Google Chrome jako domyślnej przeglądarki iOS, umożliwiając otwieranie wszystkich linków systemowych i sugestii internetowych Spotlight w Chrome. Google zamyka wpis twierdząc iż ma nadzieję, że użytkownicy iPhone’a 13, którzy właśnie zaczęli otrzymywać swoje nowe iPhone’y w zeszłym tygodniu, rozważą wprowadzenie „najlepszych funkcji Google” na swoje urządzenie, zamiast po prostu kupować smartfon lub urządzenie z Androidem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx