sobota, 4 grudnia

Firma ANTEC wprowadza na polski rynek przenośny głośnik Bluetooth, który działa również jako urządzenie głośnomówiące podczas wykonywania połączeń telefonicznych. ANTEC SP1 pozwala w pełni wykorzystać możliwości sprzętu mobilnego i cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem w czasie słuchania muzyki, grania czy oglądania filmów.

Ten miniaturowy gadżet, który waży zaledwie 380 g i odbiera sygnał Bluetooth w promieniu 10 metrów, można łączyć ze smartfonem, tabletem czy laptopem zarówno bezprzewodowo, jak i za pomocą przewodu zakończonego wtyczką mini jack. Głośnik SP1 z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom podróży, biznesmenom, którzy w dowolnej chwili mogą skorzystać z telefonicznych funkcji produktu i osobom lubiącym słuchać muzyki w gronie znajomych.

Urządzenie możemy dopasować do własnego stylu, ponieważ dostępne są trzy wersje kolorystyczne: elegancki czarno-czerwony, kobiecy biało-różowy oraz designerski zielono-biały.

Przyciski znajdujące się w górnej części gadżetu służą do regulacji głośności, parowania z urządzeniem obsługującym Bluetooth oraz odbierania połączeń przychodzących, gdy ANTEC SP1 komunikuje się np. ze smartfonem. Funkcja głośnomówiąca doskonale sprawdza się również w przypadku rozmów prowadzonych przez komunikatory typu Skype.

Litowo-jonowa bateria, którą można ładować kablem Micro USB dołączonym w zestawie, pozwala na około 10 godzin odtwarzania muzyki. Przenośny głośnik wyposażono również w diodę LED, która informuje o poziomie naładowania baterii i gotowości do komunikacji z urządzeniem Bluetooth.

Łączna moc przenośnego głośnika Bluetooth SP1 to 6 W (RMS), a wymiary to zaledwie 84 mm (wys.) x 184 mm (szer.) x 58 mm (dł.). Sugerowana cena detaliczna przenośnego głośnika Bluetooth ANTEC SP1 wynosi 319 zł.

 [contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x