środa, 17 kwietnia

Frederic: Resurrection of Music to gra polskiego studia Forever Entertainment wydana na urządzenia z systemem iOS. Dostępna jest już od stycznia br. i zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników zarówno w Polsce, jak i za granicą, gdzie zdobywa świetne recenzje. W krajach takich, jak Belgia czy Stany Zjednoczone znalazła się zresztą na 1. miejscu list najchętniej kupowanych gier w App Store.

Bohaterem gry jest Fryderyk Chopin, bo właściwie to o nim jest ta gra. Rozgrywka przypomina takie hity jak Tap Tap Revenge czy chociażby Dance Dance Revolution. Z góry ekranu po pięciolinii spływają nutki, w które należy stukać w rytm utworów Chopina. Nie są to klasyczne dzieła mistrza, ale specjalne aranżacje pasujące do obecnych czasów. Wszystko to dopełnione jest niesamowitą grafiką oraz sporą dawką humoru, co najlepiej widać na zamieszczonym filmie.

https://www.youtube.com/watch?v=X5yllqwdIgU&feature=player_embedded#!

O grze postanowiliśmy wspomnieć w związku z solidną obniżką ceny jaką firma postanowiła uczcić fakt, że Apple reklamuje grę w ponad 100 krajach na całym świecie. Zamiast prawie czterech euro wystarczy teraz zapłacić skromne 79 eurocentów. Za taką cenę zdecydowanie warto zagrać. W identycznej kwocie jest również odsłona HD dla iPada!

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx