poniedziałek, 24 czerwca

Według South China Morning Post, Foxconn – największy partner produkcyjny Apple – oferuje w tym roku „rekordowe” premie za podpisanie umowy z rekrutowanymi pracownikami zatrudnianymi do montażu iPhone’a 13 w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Raport twierdzi, że Foxconn oferuje do 8000 juanów (1235 dolarów) jako premię za podpisanie kontraktu dla byłych pracowników, którzy chcą wrócić do swojej fabryki w Zhengzhou w Chinach, aby pomóc w montażu iPhone’a w „szczytowym sezonie”, w porównaniu z 5500 juanów w zeszłym miesiącu i 5000 juanów w 2020 r. Pracownicy otrzymają premie po przepracowaniu czterech miesięcy w dziale montażu iPhone’ów Foxconn i pozostaniu do końca sezonu, dodaje raport.

Producenci Apple, tacy jak Foxconn, często oferują premie za podpisanie umowy w miesiącach poprzedzających premierę iPhone’a, ale tegoroczny zakres premii dla powracających pracowników jest najwyższy od czasu rozpoczęcia działalności fabryki w Zhengzhou w 2010 roku, wynika z przeglądu wcześniejszych ogłoszeń rekrutacyjnych opublikowanych przez South China Morning Post z Foxconn.

Coraz bardziej oczekuje się, że Apple zaprezentuje linię iPhone’a 13 we wrześniu, co oznacza powrót do zwykłego terminu premiery po zeszłorocznej premierze iPhone’a 12 w październiku z powodu opóźnień w produkcji związanych z COVID-19.

Mówi się, że modele iPhone’a 13 mają mieć mniejsze wycięcie w górnej części wyświetlacza, ale poza tym oczekuje się, że będą miały podobny wygląd, jak ich odpowiedniki z iPhone’a 12. Inne kluczowe nowe oczekiwane funkcje to szybszy układ A15, odświeżanie ekranu 120 Hz w modelach Pro, kilka ulepszeń aparatu, nowy kolor matowy czarny i wiele innych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx