sobota, 25 września

Firma Unwire.hk zaprezentowała folię ochronną wyświetlacza zaprojektowaną dla iPhone’a 5. Folia ochronna pokazuje wydłużony przycisk Home Button oraz otwór przedniej kamery zawarty w podłużnym otworze na głośnik. Drugą sprawą na którą warto zwrócić uwagę to większa powierzchnia zabezpieczająca ekran niż w iPhone 4.

Choć widzieliśmy w przeszłości wiele rzekomo wzorów iPhone 5, nie pokazywały one urządzenia z przodu. W dokumentacji, która wyciekła pokazuje tylko obszary, które muszą być wystawione lub otwarte dla użytkownika. Nie oznacza to jednak fizycznie przycisku Home Button i nie koniecznie musi mieć taki właśnie kształt.

Mimo tych wszystkich domysłow i projektów pojawiających się z Chin, powinniśmy przypomnieć naszym czytelnikom, że wszystkie te wersje zostały pozyskane ze wspólnego dokumentu projektu, który wyciekł. Nie mamy potwierdzenia, że jest to dokładny obraz tego, jak iPhone 5 będzie wyglądać, więc możemy tylko czekać z niecierpliowścią na premierę, która według zapowiedzi ma nastąpić już całkiem niedługo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x