wtorek, 19 października

Apple planuje wykasować wszystkie kopie zapasowe danych z iCloud 22 września 2011. Jak zauważył serwis 9to5Mac, zapowiedź została wysłana zarówno do deweloperów iOS jak i Mac:

W czwartek 22 września, kopie zapasowe z iCloud zostaną usunięte. Tworzenie kopii zapasowej na iCloud lub przywracanie kopii zapasowej z iCloud będzie niedostępne od 9 do 17. Przy próbie utworzenia kopii zapasowej lub przywrócenia w tym czasie, otrzymasz powiadomienie, że utowrzenie kopii zapasowej lub przywracanie nie powiodło się. Po wykasowaniu danych, nie będzie można przywrócić danych z kopii zapasowej utworzonej przed 22 września. Pełna nowa kopia zapasowa utworzy się automatycznie podczas następnego połączenia urządzenia do iCloud.

Apple iOS 5 jest testowany przez deweloperów od czasu jego ogłoszenia w czerwcu. Programiści byli w stanie przetestować iCloud do tworzenia kopii zapasowych i przechowywania danych w trakcie beta testów.

Apple wypuścił do tej pory siódem wersji systemu iOS dla deweloperów i jak dodnosiły poprzednie plotki wersja Golden Master (ostatnia wersja przed oficjalnym wydaniem) ma być dostępna 23 września. Data ta całkiem dobrze dobrze synchronizuje się z czyszczeniem przestrzeni iCloud co może świadczyć o tym że jest jak najbardziej możliwa. Poczekamy…

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x