środa, 31 maja

Półtora roku po premierze wersji dla iPada, jedna z najlepszych aplikacji na to urządzenie doczekała się wreszcie wersji uniwersalnej, a więc jest dostępna już na iPhone’a. Wszystko za sprawą ostatniej aktualizacji.

Flipboard to jeden z najbardziej pomysłowych czytników RSS, który dodatkowo można powiązać z serwisami społecznościowymi. Program współpracuje z Facebookiem, Twitterem czy Instagramem, możliwe jest również połączenie go z Google Readerem. Dzięki wprowadzeniu kont użytkownika osoby, które wcześniej korzystały z aplikacji na iPadzie, mogą zalogować się w programie na iPhonie lub iPodzie touch. Dzięki temu wszystkie ustawienia zostaną natychmiast przeniesione do aplikacji.

W wersji dla iPhone’a pojawia się nowa funkcja, przygotowana specjalnie dla niego i nie dostępna na razie na iPadzie, tzw. Cover Stories (historie z okładki). Na okładce tej elektronicznej gazety, pojawiać się będą zajawki artykułów i zdjęć do których odnośniki pojawiły się w społecznościach danego użytkownika (Facebook, Twitter i Instagram).  Ten będzie miał jednak możliwość wyciszenia pewnych źródeł, tak by artykuły, do których się odnosi, nie pojawiały się na okładce.

Flipboard teraz już dla iPhone’a i iPada dostępny jest za darmo w App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx