wtorek, 27 lutego

W zeszłym tygodniu Bloomberg poinformował, że Apple pracuje nad topową wersją Maca mini z dodatkowymi portami i tym samym chipem Apple, który ma zadebiutować w nadchodzącym, przeprojektowanym MacBooku Pro. Nowe wizualizacje Jona Prossera dają nam teraz pierwsze spojrzenie na tego nadchodzącego Maca.

Zgodnie z renderami wykonanymi przez Iana Zelbo we współpracy z Prosserem i udostępnionymi w nowym filmie na YouTubie, nowy Mac mini zachowa wygląd podobny do istniejącego Mac mini, ale będzie cieńszy.

Według Prossera, nowy, topowy Mac mini będzie wyposażony w te same porty, które są obecnie dostępne w Mac mini z procesorem Intel, w tym cztery złącza Thunderbolt, dwa USB-A, Ethernet i HDMI. Kolejną zmianą, która ma się podobno pojawić w nowym Macu mini jest „przypominający plexi” blat, który zostanie umieszczony nad aluminiową obudową.

Proser mówi, że „słyszał”, że Apple testuje opcję kolorów Mac mini, podobnie jak w niedawno wydanym 24-calowym iMacu. Na koniec Prosser mówi, że nowy Mac mini będzie wyposażony w ten sam magnetyczny port zasilania, który zadebiutował w 24-calowym iMacu.

Apple zaktualizował Maca mini w listopadzie o chip M1, utrzymując w swojej ofercie komputery Mac mini wyposażone w procesory Intel. Bloomberg sugerował, że Apple może zrezygnować ze swoich planów wypuszczenia tego topowego Mac mini, ale zauważa, że niezależnie od tego, ostatecznie zastąpi obecne modele Intela modelami z chipami Apple Silicon.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mich
mich
2 lat temu

a by mogli zrobić mini na maxa – schowanego w klawiaturze (macbookom tyle miejsca wystarcza)

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx