poniedziałek, 4 marca

Firma Apple ogłosiła, że w piątek, 24 marca, wprowadza specjalne wydanie (PRODUCT) RED iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus w kolorze czerwonym.

Modele PRODUCT (RED) będą dostępne w pojemnościach 128 GB i 256 GB w tych samych cenach 3879 zł/ 4399 zł /4479 zł /4999 zł, co odpowiadające im modele iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus w standardowych kolorach. Aluminiowe wykończenie anodyzowanego aluminium uzupełnione jest białym logo Apple i białymi przednimi ramkami.

Apple informuje, że model ten powstał w uznaniu ponad 10-letniej współpracy pomiędzy firmą Apple i firmą (RED), która  daje klientom możliwość wsparcia globalnego funduszu i „przybliża moment narodzin pierwszego pokolenia wolnego od AIDS”.

Specjalne wydanie iPhone’a dołącza do aktualnych wersji produktów (PRODUCT) RED, które są dostępne do zakupu przez cały rok, w tym pełnej linii produktów iPod, bezprzewodowych słuchawek dousznych Beats Solo3, przenośnego głośnika Beats Pill+, iPhone 7 Smart Battery Case oraz szeregu akcesoriów do iPhone’a, iPada i Apple Watch.

Nowy iPhone (PRODUCT) RED będzie możliwy do zamówienia na stronie internetowej firmy Apple, a także u wybranych autoryzowanych sprzedawców i operatorów. Apple mówi, że nowy model zostanie dostarczony klientom do końca marca w Stanach Zjednoczonych i ponad 40 krajach i regionach na całym świecie w tym również w Polsce.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx