niedziela, 5 lutego

Od wczoraj w Apple TV+ pojawił się film „Misja Greyhound”, długo wyczekiwany obraz z II wojny światowej, w którym Tom Hanks wciela się w oficera marynarki wojennej, dowodząc niszczycielem marynarki wojennej Greyhound w bitwie o Atlantyk.

W „Misji Greyhound” Tom Hanks jako George Krause, musi walczyć z własnymi wątpliwościami i osobistymi demonami, prowadząc konwój okrętów alianckich przeciwko niemieckim okrętom podwodnym.

Scenariusz do filmu został napisany przez samego Hanksa, a film miał trafić do kin, co nie mogło dojść do skutku w wyniku wybuchu pandemii. Apple ostatecznie zapłacił 70 milionów dolarów za premierę filmu w Apple TV+.

Oprócz filmu „Misja Greyhound” w serwisie strumieniowym Apple pojawiły się pierwsze cztery odcinki serialu „Jej głos”. Serial to dramat dojrzewania stworzony przez J.J. Abrams, Sara Bareilles i Jessie Nelson wykorzystujący oryginalną muzykę Sary Bareilles. W piątek Apple zadebiutował również krótkich mini serialem dokumentalno-sportowym „Kod Geniuszu”.

Usługa ‌Apple TV‌‌+ jest dostępna za pośrednictwem aplikacji TV na iPhone’a, iPada, iPoda touch, ‌‌Apple TV‌‌, Mac, wybrane telewizory Samsung i LG smart TV, Amazon Fire TV i urządzenia Roku, a także online na tv.apple.com.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx