poniedziałek, 20 maja

Facebook ogłosił, że od dziś wprowadza na całym świecie przeprojektowaną, uproszczoną wersję aplikacji Messenger.

Messenger 4, jak nazywa go Facebook, ponownie skupi się na rozmowach, ułatwiając nawigację po aplikacji. Zamiast dziewięciu oddzielnych zakładek będą dostępne trzy zakładki, a rozmowy będą szybko dostępne za pośrednictwem karty „Czat”. Szybki dostęp do aparatu w celu udostępniania zdjęć i czatów wideo będzie również dostępny na karcie czatu.

Na nowej karcie „Osoby” użytkownicy programu Messenger będą mogli znajdować znajomych, sprawdzać, kto jest aktywny, i oglądać historie użytkowników, a nowa karta „Odkryj” pozwoli użytkownikom znaleźć firmy, uzyskać oferty, grać w gry, śledzić wiadomości i więcej.

Rozmowy z ludźmi będzie można dostosowywać za pomocą gradientów kolorów. W przypadku gradientów kolorów można używać wielu kolorów dla baniek na czacie, a kolory zmieniają się podczas przewijania w górę i w dół rozmowy.

Według Facebooka, nowa aplikacja Messenger będzie dostępna dla użytkowników „w nadchodzących tygodniach”, więc nie każdy będzie miał natychmiastowy dostęp do odświeżonego wyglądu.

W niedalekiej przyszłości Facebook planuje również uruchomić tryb nocny, który zmniejszy odblaski z telefonu w nocy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx