wtorek, 25 stycznia

Facebook Messenger dla komputerów Mac został wydany w wybranych krajach przed jego oficjalną premierą. Firmy często testują wersję na mniejszych rynkach przed rozpowszechnieniem aplikacji na całym świecie.

Aplikację Messenger można teraz pobrać z kilku sklepów z aplikacjami w tym w Nowej Zelandii, Australii, Francji, Meksyku i co dla nas najważniejsze również w Polsce.

Stworzona dla dużych ekranów i bliskich połączeń. Uzyskaj dostęp do bezpłatnych wiadomości i wysokiej jakości czatu głosowego i wideo stworzonych specjalnie na komputery.

Aplikacja Messenger na komputery Mac była wyczekiwana już od dawna. Daje nam możliwość swobodnych rozmów w trakcie wykonywania zadań na komputerze bez specjalnego przełączania się do okna przeglądarki.

Messenger na komputery Mac daje wszystkie możliwości znane z tradycyjnej aplikacji na iOS począwszy od tradycyjnych rozmów do darmowych audio lub wideo połączeń. Do aplikacji dodano również tryb nocny, który może być powiązany z ustawianiami komputera Mac lub wymuszony na stałe w ustawieniach aplikacji.

Aplikację możecie już wyszukać w Mac App Store i jest dostępna za darmo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x