czwartek, 30 czerwca

Facebook ogłosił, że kupuje Instagram – niezwykle popularną aplikację fotograficzną na iOS – za 1 miliard dolarów. Założyciel i dyrektor generalny Facebooka, Mark Zuckerberg, poinformował o przejęciu dzisiaj na blogu.

Od lat skupiliśmy się na budowaniu najlepszych doświadczeń do dzielenia się zdjęciami z przyjaciółmi i rodziną. Teraz, dzięki ścisłej współpracy z zespołem Instagram, będziemy mogli zaoferować najlepsze doświadczenia dzielenia się pięknymi zdjęciami wykonanymi komórką z osóbami bliskimi Twoich zainteresowań.

Wiemy, że są to różne doświadczenia, które uzupełniają się nawzajem. Ale żeby to zrobić dobrze, musimy pamiętać o zachowaniu i budowaniu mocnych relacji pomiędzy możliwościami i funkcjami Instagram’u, a nie po prostu zintegrować wszystko z Facebookiem.

Dlatego jesteśmy zobowiązani do tworzenia i rozwijania Instagram’u niezależnie. Miliony ludzi na całym świecie kochają aplikację Instagram i marki z nim związane, a naszym celem jest pomóc rozprzestrzenić tę aplikację i markę do jeszcze większej liczby ludzi.

Firma Apple uznała aplikację Instagram, aplikacją roku 2011. Instagram jest również dziewiętnastą najchętniej pobieraną, darmową aplikacją na  iPhone’a na liście wszechczasów. Instagram został rózwnież wypuszczony na Androida w zeszłym tygodniu.

Dla tych co jeszcze go nie znają Instagram jest do pobrania za darmo w App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
1 rok temu

[…] to mobilna aplikacja fotograficzna, którą Facebook kupił za 1 miliard dolarów w 2012 roku. Zobaczcie jak to wszystko się zaczęło i doprowadziło do punktu w którym Instagram jest […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx