niedziela, 19 maja

Eve Systems ogłosił wprowadzenie na rynek przeprojektowanej wersji Eve Aqua, inteligentnego urządzenia domowego z obsługą HomeKit, zaprojektowanego do automatyzacji systemów nawadniających i przekształcania standardowych kranów zewnętrznych w inteligentne ujścia wody.

Kontroler wody Eve Aqua jest w stanie automatycznie aktywować system nawadniania za pomocą aplikacji Dom na iPhonie, aplikacji Eve, poleceń głosowych Siri lub fizycznego przycisku na samym urządzeniu.

Eve Aqua trzeciej generacji obejmuje obsługę wątków, która zapewnia większą niezawodność i zasięg w przypadku korzystania z innych urządzeń zgodnych z wątkami. Aktywuje się i wyłącza automatycznie, bez połączenia z Internetem, mostkiem lub bramką wymaganą do działania.

Eve Systems twierdzi, że nowa Eve Aqua został przeprojektowany i zyskały bardziej elegancki wygląd, z korpusem w kolorze gwiezdnej szarości i matowym czarnym frontem, a także mosiężnym złączem kranu i zaworem magnetycznym, co zapewnia lepszą trwałość, ochronę przed wyciekami i cichszą pracę.

Nowa wersja Eve Aqua jest już dostępny za 149,94 EUR na stronie internetowej Eve. Na Amazonie można jeszcze kupić poprzednią generację urządzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx