wtorek, 26 września

iphone_5_low_cost_case_2

Serwis Macotakara pokazał na swoim blogu nową obudowę zaprojektowaną przez firmę MGM, przeznaczoną i dopasowaną podobno do tańszej wersji iPhone’a Apple. Te zdjęcia pokazują etui, który jest w dużej mierze identyczne jak to dla iPhone’a 5 z wyjątkiem tego, że jest około 2 mm grubsze.

iphone_5_low_cost_case_3

Macotakara zamieścił również film pokazujący to etui. W filmie, iPhone 5 jest umieszczony w obudowie i wydaje się pasować dość dobrze. Oczywiste jest jednak, że etui jest przeznaczone dla urządzenia z zaokrąglonymi krawędziami, a nie ostrymi krawędziami jak w iPhone’ie 5.

Wzmianki o tańszym iPhone’ie z zakrzywionymi tylnymi krawędzie sięgają styczniowego raportu iLounge, który sugerował że takie urządzenie przyjmie krzywiznę podobną do iPoda classic, występując jako skrzyżowanie iPhone’a 5 i piątej generacji iPoda touch w różnych względach.

Tani iPhone miałby zostać wprowadzony w okolicach września i ma posiadać wiele opcji kolorystycznych, w celu odróżnienia go od głównej linii iPhone’a Apple.

Projekty etui często dość dokładnie sugerowały zmiany designu urządzeń Apple, choć i wiele razy w przeszłości ich twórcy zostali zupełnie oszukani. Tak było chociażby przed premierą iPhone’a 4S, kiedy to wszyscy oczekiwali zupełnie odmienionego iPhone’a 5.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx