poniedziałek, 15 kwietnia

Apple pracuje nad nowym, niedrogim iPhone’em, który ma się pojawić w pierwszej połowie 2020 roku. Biorąc pod uwagę obecną sytuację w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, nie jest jasne, kiedy urządzenie zostanie oficjalne wypuszczone, ale istnieją oznaki, że może to się wydarzyć wkrótce.

Na początku lutego zaczęły się pojawiać pierwsze etui przeznaczone dla nowego, niedrogiego iPhone’a, ale teraz wydaje się, że w sklepach takich jak Best Buy pojawiają się nowe opcje.

W sieci pojawiło się zdjęcie, które pochodzi podobno od pracownika sieci Best Buy, a widoczne na nim etui Urban Armor Gear zaprojektowano dla nowego, 4,7-calowego telefonu iPhone z 2020 roku. Na pudełku nie ma konkretnej nazwy, co nie jest niczym niezwykłym w przypadku etui wykonanych przed premierą nowego urządzenia.

Nie możemy potwierdzić źródła etui, ale rzeczywiście wygląda to na jedno z etui, którymi producenci tacy jak Target i Best Buy wyprzedzają nowe debiuty iPhone’a, ponieważ producenci etui wysyłają je do sklepów detalicznych wcześniej, aby być jednym z pierwszych, którzy udostępniają je klientom zaraz po premierze.

Według źródła zdjęcia, pracownicy Best Buy zostali poinstruowani, aby nie sprzedawać tych etui do niedzieli, 5 kwietnia. Ta data może sugerować bliskie wypuszczenie nowego iPhone’a jeszcze w tym tygodniu, ale jak dotąd nie słyszeliśmy konkretnych szczegółach na temat tego, kiedy jest możliwe. W związku w obecną sytuacją panującego koronawirusa tani iPhone może zostać ogłoszony w dowolnym momencie za pośrednictwem komunikatu prasowego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx