piątek, 19 lipca

AirPlus to nowy futerał ochronny dla AirPods firmy Apple, który dodaje funkcję bezprzewodowego ładowania Qi już za 15 dolarów. Projekt został już sfinansowany na platformie Kickstarter, a AirPlus jest dostępny do zamówienia w przedsprzedaży z przewidywaną datą wysyłki jeszcze w tym miesiącu.

Podczas gdy wciąż czekamy na oficjalne bezprzewodowe etui ładujące firmy Apple, ogłoszone wcześniej dla AirPods wraz z nadchodzącą bezprzewodową matą do ładowania AirPower, firmy takie jak zespół AirPlus zakładają, że wielu klientów woli tańszą opcję szybkiego dodania funkcjonalności Qi do istniejących słuchawek AirPod, które dodatkowo działać będzie z obecnie dostępnymi ładowarkami Qi już dostępnymi na rynku.

AirPlus został zaprojektowany nie tylko w celu dodania bezprzewodowego ładowania Qi do AirPods, ale również jako dodatkowy futerał ochronny przed upuszczeniem, zadrapaniami, kurzem i wodą.

Jest bardzo cienki o grubości zaledwie 2,5 mm, więc nie doda zbyt wiele do etui słuchawek AirPods. Jest dostępny w sześciu wersjach kolorystycznych dopasowanych do dostępnych modeli iPhonów w tym białym, czarnym, czerwonym, szarym, różowego złota i niebieskim.


Samo założenie lub zdjęcie etui z obudowy AirPods zajmuje zaledwie kilka sekund. Etui posiada dodatkowo przycisk parowania i wskaźnik LED, dzięki czemu można sprawdzić stan naładowania. Znaleźć w nim można również wbudowany uchwyt na pasek, który pozwala dołączyć do niego pasek sprzedawany dodatkowo (za darmo z wcześniejszymi zamówieniami) do bezpiecznego przymocowania go do etui, gdy jest to potrzebne.

Firma zauważa, że jej testy pokazują, że obudowa umożliwia bezprzewodowe ładowanie za pomocą ładowarki kompatybilnej z Qi w tym samym czasie co z wykorzystaniem tradycyjnego kabla, zatem nie mam mowy o żadnej stracie czasu przy ładowaniu indukcyjnym.

Etui AirPlus jest dostępne w cenie wstępnej w wysokości 15 dolarów w przypadku wcześniejszych zamówień, a późniejszy koszt to 30 dolarów. Klienci w przedsprzedaży otrzymają także bezpłatny pasek na szyję i pasek na rękę dla AirPods przez ograniczony czas.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx