poniedziałek, 27 maja

W związku z tym, że gra Fortnite jest obecnie wycofana z App Store a firmie Epic Games grozi zamknięcie kont deweloperów Apple za naruszenie zasad ‌App Store‌ poprzez wprowadzenie własnego systemu płatności za walutę w grze, Epic organizuje w tę niedzielę #FreeFortnite Cup dla „znajomych na wszystkich platformach”.

Użytkownicy Fortnite, którzy mają już zainstalowaną grę na swoich urządzeniach z systemem iOS, mogą obecnie kontynuować grę, ale zostaną definitywnie odcięci, gdy 27 sierpnia zostanie wprowadzony Chapter 2 – sezonu 4, ponieważ Epic nie będzie w stanie przekazać aktualizacji dla tych użytkowników.

W ramach #FreeFortnite Cup firma Epic oferuje szereg nagród, od stroju w grze i fizycznego kapelusza „Free Fortnite” po sprzęt, taki jak laptopy Alienware, tablety Samsung Galaxy Tab S7, telefony OnePlus 8 i Xbox One X i konsole do gier Nintendo Switch.

Jeśli po premierze Chapter 2 – Sezonu 4 zostaniesz w tyle na systemie iOS, impreza będzie kontynuowana na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC, Mac, GeForce Now oraz za pośrednictwem aplikacji Epic Games na epicgames.com i Samsung Galaxy Store. Dołącz do walki z @AppStore w mediach społecznościowych dzięki #FreeFortnite.

Wszyscy twoi przyjaciele. Niesamowite nagrody. I jedno złe jabłko. Ruszamy z #FreeFortnite Cup.

Epic dzieli się wskazówkami dla użytkowników iOS, którzy martwią się, że nie będą mogli kontynuować gry w Fortnite, zalecając, aby upewnili się, że ich dane gry są przechowywane na ich kontach Epic i zbadali alternatywne urządzenia kompatybilne z Fortnite, na których mogą po prostu grać od miejsca, w którym przerwali. W przypadku użytkowników Androida Epic zauważa, że użytkownicy nadal mogą zainstalować go za pomocą innych sposobów takich jak Samsung Galaxy Store lub sideloading, mimo że gra została również wycofana ze sklepu Google Play.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx