wtorek, 25 czerwca

Nareszcie dobra wiadomość dla leniuchów. Jeśli nie macie kogoś, kto zrobi Wam poranną kawę, możecie za pomocą swojego smartfona poprosić o to Wasz ekspres. Wyobraźcie sobie – budzicie się rano, sięgacie po telefon leżący przy łóżku. Uruchamiacie aplikację i wybieracie rodzaj kawy, na który akurat macie ochotę. Po chwili, gdy jesteście już w kuchni, czeka na was filiżanka gorącego napoju.

Firma Scanomat zaprezentowała ciekawą koncepcję ekspresu, choć bardziej trafne określenie to wielofunkcyjna maszyna do podawania napojów. Top Brewer bardziej niż ekspres przypomina kran wbudowany w blat kuchenny. Co jeszcze – oprócz wyglądu – wyróżnia go wśród innych urządzeń tego typu?

W dyszy zamontowano spieniacz do mleka, który – zdaniem konstruktorów – jest najmniejszy na świecie. Top Brewer oprócz kawy w kilku wariantach może serwować herbatę, ciepłą i zimną wodę. Młynek do kawy i system samoczynnego czyszczenia są w standardzie. Jako dodatkowa opcja będzie dostępny podajnik do soku.

Jednak najciekawiej wygląda obsługa urządzenia. Napój można wybrać przy pomocy panelu dotykowego oraz specjalnej aplikacji dostępnej na urządzenia firmy Apple. Producent zapewnia, że uruchomienie ekspresu zajmuje 45 sekund, a przygotowanie kawy – 15. W sumie można napić się gorącego napoju już w minutę od zamówienia, więc stygnąca w kuchni kawa może być kolejnym argumentem za opuszczenia łóżka.

Ceny? Jeszcze nie są znane ale wiemy jedno – za takie udogodnienia na pewno trzeba będzie solidnie zapłacić.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx