wtorek, 18 czerwca

Wraz z udostępnieniem wczoraj aktualizacji iOS 15.1 firma Apple wprowadziła nową aktualizację oprogramowania 15.1 zaprojektowaną dla głośnika HomePod i HomePod mini.

Choć HomePod nie jest oficjalnie dostępny w sprzedaży w Polsce to jest spora grupa użytkowników, którzy zakupili go z nieoficjalnych źródeł. Dlatego zapewne ucieszy ich informacja, że najnowsza aktualizacja wprowadza wyczekiwany dźwięk bezstratny i dźwięk przestrzenny Dolby Atmos do HomePoda, dostosowując je do innych urządzeń, które obsługiwały te funkcje od początku tego roku. Bezstratny dźwięk jest dostępny zarówno w HomePodzie jak i HomePodzie mini, podczas gdy dźwięk przestrzenny jest dostępny w większym i wycofanym już z produkcji HomePodzie.

Bezstratny dźwięk i dźwięk przestrzenny Dolby Atmos można włączyć za pomocą aplikacji Dom. Otwórzcie Ustawienia domu, dotknijcie swojego profilu, a następnie w obszarze Media wybierzcie Apple Music. Stamtąd włączcie dźwięk bezstratny i Dolby Atmos.

Oprogramowanie ‌‌‌‌‌‌HomePod‌‌‌‌‌‌‌ jest automatycznie instalowane na ‌‌‌‌‌‌‌głośniku, chyba że ta funkcja jest wyłączona‌‌‌‌, ale ‌‌‌‌‌‌‌HomePod‌‌‌‌‌‌‌ można również zaktualizować ręcznie w aplikacji Dom.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx