środa, 17 kwietnia

Już o 19.00 czasu polskiego rozpocznie się konferencja Apple otwierająca tegoroczną Worldwide Developers Conference 2023. Konferencja ta od wielu lat poświęcona jest prezentacji nowych wersji oprogramowania, które finalnie trafiają do użytkowników na jesieni.

Choć WWDC to impreza skierowana przede wszystkim dla deweloperów, którzy tworzą aplikacje na platformy Apple, to Apple organizuje konferencję otwarcia, która jest interesująca dla ogółu fanów marki. i Podobnie jak w ciągu ostatnich trzech lat będzie to wydarzenie online, chociaż wybrani deweloperzy i studenci zostaną zaproszeni do Apple Park.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje dziś wieczorem systemy iOS 17, iPadOS 17, macOS 14, watchOS 10 i tvOS 17. Firma prawdopodobnie zaprezentuje również długo oczekiwany zestaw rzeczywistości mieszanej AR/VR, a także nowego 15-calowego MacBooka Air i być może inne komputery.

To wszystko zobaczyć możecie również na naszej stronie, gdzie dokładnie o 19.00 rozpocznie się streaming z tego wydarzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx